Operativní a dílenské opravy

Operativní a dílenské opravy a servis

Servis  » Operativní a dílenské opravy

Operativní opravy u zákazníka

Zajišťujeme servis všech běžných značek VZV a skladovací techniky. Například .Yale, Hyster, Jungheinrich, Linde, Still, Heli,Toyota,Yang, Armanni, BT, Balkancar, Cat, Cesab,Baoli, Desta, Komatsu, OM, Mitsubishi, Steinbock a další.
Operativní opravy provádějí zkušení mechanici v místě nasazení stroje standardně do 24 hodin od nahlášení závady. Zajistíme Vám kompletní ,rychlý a kvalitní servis Vaší manipulační a skladové techniky.
Přímo ve vaší provozovně provedeme údržbu a opravu vysokozdvižného vozíku a manipulační techniky . Každý servisní technik je vybaven mobilním dílenským vozem  a nejnutnějšími náhradními díly. Technici jsou vybaveni přístroji pro diagnostiku řídících jednotek , nastavování parametrů, úpravu jízdních režimů, kalibrace, nastavení servisních intervalů. Pokud je odstranění závady  časově náročné , zajistíme pro vás pronájem náhradního vozíku po nezbytně nutnou dobu.


Dilenské opravy

Opravy Vysokozdvižných vozíků malého rozsahu  jsou zpravidla prováděny přímo u zákazníka. Náročnější opravy jako např. opravy převodovek, motorů , zdvihacích věží , opravy po haváriích generální opravy nebo repase provádíme po převezení vozíku v dílnách v Ústí nad Labem.Dílenské opravy jsou prováděny týmem zkušených techniků s použitím kvalitních náhradních dílů se zárukou.Technické zázemí dílny umožňuje provádět diagnostiku a náročné opravy vysokozdvižných vozíků na vysoké kvalitativní úrovni.Zajistíme také přepravu vozíku do opravy i zpět. Pokud potřebujete náhradnní vozík využijte služeb půjčovny vozíků.Po dobu opravy vám poskytneme odpovídající vozík za zvýhodněných podmínek.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Operativní a dílenské opravy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky