Vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižné vozíky prodej

Prodej  » Paletové vozíky a ruční technika

Paletové vozíky v různém provedení

Dodáváme paletové vozíky o nosnosti 2000, 2200 ,2500 a 3000 kg v různém provedení podle potřeby zákazníka s možností volit délku a šířku vidlic, nosnost, počet kol a jejich materiál, rychlost zdvihu. Prodáváme paletové vozíky speciální, nerezové, na role, nužkové,terénní a další .Déle dodáváme ruční VZV vozíky,vozíky na sudy , specíalní voziky a plošiny, atypové dle přání zakazník.

Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních,snížené ,nerezové a děli se na nízkozdvižné ,vysokozdvižné a speciální .Ruční mechanické vozíky jsou určeny pro manipulaci na zpevněných a rovných plochách a uvnitř hal. Jsou vhodné do míst s omezeným pracovním prostorem a v místech, kde není možné použít motorem hnanou techniku. Vozíky se vyrábějí v mnoha provedeních, pro manipulaci s nestandardním materiálem např. přeprava a vyklápění sudů atd.


Paletové vozíky

Základem každého skladu a výroby je kvalitní paletový vozík. Firma Stapler dodává mechanické a ručně vedené paletové vozíky s pestrou škálou využití a parametrů. Kromě klasických paletových vozíků určených standardně k přepravě europalet je možné zakoupit  speciální modely paletových vozíků různých délek a šířek, taktéž paletový vozík s váhou, nůžkový, s brzdou, vozík do terénu, snížený, nerezový, vysokozdvižný s rychlozdvihem a mnoho dalších typů paletových vozíků.

Výhodou mechanických vozíků je nízká pořizovací cena, téměř nulové provozní náklady a menší nároky na manipulační prostor.
Paletové vozíky (paleťáky) umožňují jednoduchou a rychlou manipulaci v prodejnách, skladech, kontejnerech, malých prostorech dvorech se zpevněným povrchem halách atd. Vybirat mužete mezi ručně vedenými, mechanickými, elektrickými, nebo akumulátorovými paletovými vozíky.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Paletové vozíky a ruční technika)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky