Superelastiké pneumatiky

Superelastiké pneumatiky manipulační technika

Prodej  » Průmyslové pneumatiky  » Superelastiké pneumatiky

Superelastiké pneumatiky ORCA

ORCAORCA je superelestickou pneumatikou vyvinutou ve skupině Bergougnan jako ekonomická volba pro střední a lehké provozní podmínky - do 8 hodden.
Pneu je evropské konstrukce tří vrstev přírodní pryže, moderního běhounu a vyniká velmi dobrou stabilitou, nízkým valivým odporem a dobrou absorbcí šoků a vibrací při provozu vozíku.
Poskytuje optimální poměr ceny a výkonu pro uvedené typy zátěže a jako taková je oceňována trhem náhradní potřeby.
Vyrábí se v nejpopulárnějších rozměrech a je rovněž dostupná ve variantě LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž ORCA Clipper.


Superelastiké pneumatiky VORWERK ROTA

VORWERK ROTA je navržena podle německých norem tak, aby vyhovovala potřebám prvních výbav s důrazem na minimalizaci valivého odporu v pneumatice. S těmito vlastnostmi se ROTA řadí ke špičkám svého oboru a je maximálně vhodnou pro použití v nejnáročnějších aplikacích nepřetržitých provozů a u elektrických vozíků, kde nízký valivý odpor šetří energii baterie a tím i provozní náklady stroje.
ROTA je plně certifikována pro renomované a hlavní světové výrobce manipulační techniky a je konstruována jako třívrstvá pneumatika. Použitím kvalitnějších materiálů včetně přírodní pryže je dosaženo vynikající životnosti především na rovných plochách, dokonalé stability a přenosu trakčních sil a minimalizaci operativních nákladů na provoz a údržbu.
ROTA je dostupná ve velmi širokém sortimentu rozměrů a ve varianté LOC pro rychlou bezkroužkovou montáž ROTA Plus a v několika variantách směsí včetně bílé pneumatiky pro čisté podlahy ROTA Natur.
Zvýšená odolnost proti otěru zajišťuje uživateli maximální životnost a maximalizaci užitné hodnoty.


Superelastiké pneumatiky BERGOUGNAN XP

Nejnovější vývojová řada superelastické pneumatiky, představuje špičku v oboru a maximalizuje užitné vlastnosti pro uživatele, zejména s důrazem na dlouhou životnost. Bergougnan XP má větší objem pryže v hlavě pneumatiky a širší rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu s podložkou. Tím se dosahuje optimálnějšího rozložení váhy vozíku a nákladu na pojezdovou plochu, snižuje specifický tlak na podložku a prodlužuje životnost zvláště u velmi zatížených vozíků. Moderní vzorek zajišťuje vysokou trakci, lepší toleranci k přetížení pneu a široká sekční šířka pneu i zlepšenou stabilitu vozíku i nákladu. Bergougnan XP je volbou profesionálů pro maximální spolehlivost a poměr ceny k výkonu pneumatiky, která dovoluje optimalizovat náklady na provoz vozíku. Bergougnan XP je dostupný i ve variantě LOC pro bezkroužkovou mantáž a v různých druzích pryže včetně varianty bílé pro čisté podlahy.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Superelastiké pneumatiky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

+420 475 503 192

Servis manipulační techniky